نرم افزار حسابداری تولیدی

فرآیند حسابداری مجموعه‌هایی که با تولید سروکار دارند کمی پیچیده‌تر از سایر انواع فعالیت‌های تجاری می‌باشد. در این فرآیند موضوع تولید و بهای تمام شده مسئله‌ای بسیار مهم است که تکنولوژی کمک شایانی به حل آن می‌نماید. در گروه نرم افزاری محک برای این مهم دو دسته محصولات تولیدی در قالب سری عمومی برای مجموعه‌هایی با فعالیت متوسط رو به پایین و سری تجاری برای مجموعه‌هایی با فعالیت متوسط رو به بالا طراحی شده است.

 

نرم افزار حسابداری تولیدی محک

سری تجاری نرم افزار حسابداری تولیدی محک

سری تجاری نرم افزار حسابداری تولیدی محک برای کارگاه‌ها و کارخانه‌های تولیدی متوسط و بزرگ مناسب است. در سری تجاری نرم افزار حسابداری تولیدی محک، علاوه بر امکانات سری عمومی، امکانات دیگری مثل عملیات بازرگانی تکمیلی، تعریف و مدیریت ویزیتورها، عملیات چک‌های پرداختنی و دریافتنی، چند انباره، حواله بین انبارها، تبدیل فاکتورهای خرید و فروش به یکدیگر، امکان ورود کالا از اکسل، عملیات حسابداری مالی تکمیلی، تفضیلی یکتا، تعریف کدهای حسابداری، ثبت گروهی اسناد حسابداری، گزارش ترازنامه و سود و زیان، انبارداری تکمیلی، گزارش انبار و گردش انبار، تاریخ انقضا کالا، امکان نمایش کدینگ به صورت مجزا و درختی، سیستم حقوق و دستمزد، ثبت پرونده کامل کارمندان، محاسبه و صدور فیش حقوقی، محاسبات خروجی دیسکت بیمه، فایل خروجی اکسل خلاصه کارکرد از نرم افزارهای دستگاه‌های حضور و غیاب، سیستم پروژه‌ها، عملیات تولید تکمیلی، ثبت مراکز هزینه و ارائه گزارشات مرتبط، ثبت یک شرکت مازاد، تولید چند مرحله‌ای، ثبت فرمول‌های چند مرحله‌ای، امکان ثبت ضایعات تولید، گزارش برآورد تولید، سیستم دارایی ثابت، ثبت اموال و استهلاک گیری، چاپ و تولید بارکد، ثبت و صدور همزمان چند فاکتور، تعریف طرح‌های تشویقی، تخفیفات و اشانتیون، محاسبه سود شرکا و سهامداران، یک شرکت مضاعف، سیستم بایگانی اسناد و دبیرخانه و موارد بسیار دیگر گنجانده شده است. این امکانات طوری طراحی شده‌اند که پاسخگوی نیازهای کارخانه‌ها و تولیدکنندگان مختلف باشند. در ادامه می‌توانید جزئیات هر سطح و قیمت‌ آن‌ها را ملاحظه نمایید.

 

سری عمومی نرم افزار حسابداری تولیدی محک

سری عمومی نرم افزار حسابداری تولیدی محک برای کارگاه ها و واحدهای تولیدی کوچکی مناسب است که نیاز به امکانات پیچیده‌ای برای مدیریت امور مالی و حسابداری خود ندارند، اما محاسبه بهای تمام شده و مدیریت فرایندهای تولید برای آن‌ها اهمیت دارد. این نرم افزار پاسخگوی نیازهای کارگاه‌های تولیدی کوچک، رستوران‌ها، شیرینی فروشی‌ها و کلیه کسب و کارهایی است که با استفاده از مواد اولیه محصولات متنوعی را تولید و عرضه می‌کنند.

امکاناتی مثل عملیات بازرگانی و خزانه داری، خرید و فروش، صدور و چاپ انواع فاکتور و پیش فاکتور، پرینت فاکتور رسمی، انواع گزارشات از فاکتور، هشدار کمتر بودن قیمت فروش از خرید، تعریف سطوح قیمت مختلف، عملیات خزانه‌داری، ثبت عملیات دریافت به صورت نقد، نسیه، چکی و کارت خوان، تعریف سقف اعتبار اشخاص، گزارشات پایه‌ای و تکمیلی، گزارشات صندوق، بانک، سود و زیان و ترازنامه، موجودی کالا، کاردکس کالا، گزارشات نموداری، یادآوری چک‌ها، فاکتورها و یادداشت‌ها، راس گیری از چک‌ها، تهیه فایل پشتیبان و رمزگذاری آن، امکان جابه جایی قفل دیجیتال از یک سیستم به سیستم‌های دیگر، عملیات تولید، تعریف فرمول‌های تولید ثابت و متغیر، ثبت هزینه‌های مستقیم، دستمزد و سربار، محاسبه بهای تمام شده کالا، ثبت تولید همزمان با ثبت فروش، دفترچه تلفن، محاسبه مالیات بر ارزش افزوده، ارائه خروجی‌های موردتایید اداره دارایی، گزارشات تکمیلی، گزارش موجودی ریالی، دفتر اقساط، اتصال به کارت خوان و بارکدخوان و ترازو، تعریف کاربران مختلف و تعیین سطح دسترسی، ثبت اطلاعات بارنامه، تعیین نوع و تاریخ تسویه، گالری تصاویر، امکانات صنفی، امکان تغییر قیمت و تخفیف گروهی کالاها، تعریف سطوح قیمت مختلف، ثبت فاکتورهای موقت، تخصیص مالیات و عوارض به ازای هر کالا و موارد بسیار دیگر در سری عمومی گنجانده شده است. در ادامه می‌توانید جزئیات هر سطح و قیمت‌ آن‌ها را ملاحظه بفرمایید.

جهت مشاهده دمو نرم افزارحسابداری محک و مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

نرم افزار حسابداری فروشگاهی محک سری عمومی برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

برای فروشگاه‌هایی با اندازه کوچک که تنها یک انبار دارند و به قابلیت‌های ویزیتوری، پخش و شریک نیازی ندارند.‌

نرم افزار حسابداری فروشگاهی محک سری تجاری برای چه فروشگاه‌هایی مناسب است؟

سری تجاری نرم افزار حسابداری فروشگاهی محک برای فروشگاه‌هایی که چندین انبار دارند و به امکاناتی مثل تعریف و تخصیص پورسانت به ویزیتورها، محاسبه سود برای شرکا، انبارداری و انبارگردانی نیاز دارند مناسب است.

من یک فروشگاه محصولات پروتئینی دارم که پخش و بازاریابی منطقه‌ای هم دارم. از کدام سری نرم افزار حسابداری محک استفاده کنم؟

پیشنهاد ما سری تجاری نرم افزار حسابداری فروشگاهی محک است، چرا که در این سری امکاناتی از قبیل ویزیتوری و سفارش گیر همراه جهت پخش و توزیع کالا در دسترس می‌باشد.

من یک مغازه خواربارفروشی کوچک دارم و نیازی به مدیریت انبار ندارم، اما ثبت عملیات خرید و فروش برایم مهم است. کدام سری نرم افزار محک برای من مناسب است؟

شما می‌توانید با تهیه سری عمومی نرم افزار حسابداری فروشگاهی محک کلیه نیازهای کسب و کار خود را برآورده سازید.